مطالعه گروهي کتاب “women`s realities, women`s choices; an introduction to women`s studies”
انجمن مردم‌نهاد ترنم انديشه مطالعه گروهي کتاب "women`s realities, women`s choices; an introduction to women`s studies” را برگزار مي‌کند.
چرا مطالعات زنان، مطالعات زنان در قرن بيست و يکم، مطالعات زنان و فمينيسم، تاريخچه شکل‌گيري، چيستي، نگاهي زنانه به علوم بشري، اهداف، ايده‌ها و نظريات مطرح‌شده، بدن زنانه و نظريات مرتبط با آن، هويت جنسيتي، خانواده؛ ازدواج، اشکال گوناگون خانواده، نقش‌هاي خانوادگي نظير مادري، خواهري، و...، زنان و مذهب، زنان و آموزش، بهداشت زنان، زنان و عرصه اجتماع، و زنان در عرصه قدرت، از جمله موضوعات مورد بررسي در اين کتاب است.

اين کتاب توسط فلورانس دنمارک، ويرجينيا هلد و سايرين به نگارش درآمده و در سال 2005 ميلادي توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

شرايط ثبت‌نام: دانشجويان کارشناسي‌ارشد و دکتري رشته‌هاي علوم انساني به ويژه علوم اجتماعي، مطالعات فرهنگي و مطالعات زنان.

علاقه‌مندان مي‌توانند رزومه خود را (شامل اطلاعات شناسنامه‌اي، تحصيلي، سابقه فعاليت‌هاي علمي و اجتماعي) به آدرس info@mehrkhane.com ارسال نمايند.

لازم به ذکر است اين دوره از نيمه مهرماه آغاز به کار کرده و به مدت 15 جلسه برگزار مي‌شود. همچنين در انتهاي هر 5 جلسه، از اساتيد برجسته اين حوزه دعوت شده و سؤالات پاسخگويي مي‌شود.


5:18 PM 1392/6/30 به روز شده در تاریخ: